e-sigaret
Tervis

Е-Sigaret – Beztabakas.Lv

Umbes 10 aastat tagasi, täpsemalt 2003. aastal, kinkis Hongkongi kompanii kogu maailma suitsetajatele kõige lihtsama suitsetamisest loobumise mooduse – elektroonilised sigaretid. Kaasaegne e-sigaret – see on spetsiaalne seade, mis tänu imemisliigutuse tulemusena tekkivale külmale aromatiseeritud aurule asendab täielikult tubakasuitsetamise protsessi.
Kaasaegsed tootjad pakuvad tarbijatele tohutus valikus elektroonilist „tubakatoodangut”. E-suits Elegance on peaaegu sama pikk nagu harilik sigaret – 85 mm. Selle komplekti kuulub 5 kassetti, mida on immutatud ehtsa nikotiini maitsega kahjutu vedelikuga, samuti laadimisseade ja kunstnahast valmistatud originaalne kate. Tänu filtrile on e-sigaretil esinduslik välimus ja seda võib
kasutada ka variandina kingituse tegemisel. Lisaks sellele on olemas ka 10 kasseti ja täitevedelikuga varustatud „Elegance” sigaretid.

Antud toode on populaarne nii naiste kui ka meeste seas. Sest „Elegance” mudeli hinna ja kvaliteedi suhe on vastuvõetav ning selle välimus, suurus, lõhn ja suitsu maitse on tavalise sigareti omaga sarnased. Seejuures töötab e-sigaret ühe akumulaatoriga automaatselt ja kaua ning kassett on piisava vedelikumahuga. Elektronsigaretid Eco – need on meile tuttavad e-sigaretid tavalises
pakendis. Seepärast on neil ebatavaliselt madal hind ning nad on erineva kategooria suitsetajate seas populaarsed. „Nikotiini” maitse ja kanguse valib igaüks ise oma soovidest lähtuvalt. Lisaks tavalisele sigaretile pakutakse ostjatele komplekti, mis koosneb sigaretist ja 10 ml spetsiaalsest vedelikust kasseti täitmiseks. Komplekti kuulub laadimisseade ja kassett.
Elektroonilised sigaretid Elegance ja Eco – imiteerivad täielikult tõelise tubakasuitsetamise protsessi. Need aitavad halvast harjumusest vastuvõetava meetodi abil lahti saada. Neid suitsetades saab suitsetaja samasuguseid aistinguid nagu tubaka suitsetamisel. Kuid seejuures ei imbu ei tema keha ega riided tubakasuitsust läbi, ja mis kõige tähtsam – ta säästab oma tervist, kuna need kõrgkvaliteetsed e-sigaretid ei tekita inimorganismile mingit kahju.
Lisaks veebilehel pakutavale toodangule tasub mainida ka standardset elektroonilist sigaretti. Seda müüakse tavalise komplektina ja on mõeldud antud toodangu aprobeerimiseks uute klientide poolt. See tavaline sigar kuulub komplekti koos 220 V elektrivõrgus töötava laadimisseadme ja viie kassetiga, mis on täidetud erinevate maitsetega nikotiini mittesisaldava vedelikuga. Klient saab enne elektroonilise sigareti ostmist neid maitseid proovida ja võtta vastu vastava otsuse.
Kaasaegsed tehnoloogiad aitavad teil suitsetamisest loobuda. Hoidke ennast ja oma tervist!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga