tarbimislaenud
Rahandus

Tarbimislaenud

Tarbimislaen – sellist laenu antakse üksikisikutele kodumasinate, ehitusmaterjali, mööbli ja muude kaupade ostmseks, tagasimakse tähtajaga kolm kuud kuni viis aastat. Antava krediidi summa määratakse reeglina individuaalselt. Intressimäär varieerub seejuures 10 kuni 25%, sõltuvalt laenu summast ja selle tähtajast. Tarbimislaene väljastatakse ilma tulusid vaatamata, passi alusel.

Tarbimislaenud interneti kaudu: Lihtne taotlus, mis on täidetav paari hiirevajutusegaTutvuge erinevate ettevõtete pakutavate tarbijakrediidi saamise võimalustega internetis.

Kliendi jaoks on tarvis täita vaid veebilehelt leitav taotlus ja anda oma isiklikud ning kontaktandmed. Arvestades säärase laenu andmise lihtsust, kulub laenu saamiseks mõnest minutist kuni 2 tunnini (mõnel harval juhul kuni 24 tundi).

Ebaõnnestumise tõenäosus on minimaalne. Tingimused laenu ennetähtaegseks tagastamiseks. Intressi arvestatakse igalt päevalt, seega kui klient otsustab laenulepingu lõpetada, siis tuleb tasuda iga krediidi kasutamise päeva eest. Laenu saamine ilma tagatiseta – kasulik, lihtne ja taskukohane. Ettevõte ei rakenda varjatud tasusid ega ürita teenuse vastu täiendavat huvi tekitada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga