Autoliising, Hüpoteeklaen

Hüpoteeklaen Ja Autoliising

Iga päevaga suureneb elanikkonnale pakutavate kaupade ja teenuste hulk sellises mahus, et inimestel ei jätku kõige vajaliku ja soovitu ostmiseks lihtsalt vahendeid. See tähendab, et vajaduste olemasolu korral puudub võimlus nende materiaalseks rahuldamiseks. Minevikku on jäänud need ajad, mil olukorra lahendamiseks võeti raha võlgu – sõpradelt, sugulastelt, kolleegidelt. Tänapäeval on finantsdefitsiidi likvideerimisel saanud loomulikuks lahenduseks laen.

Krediiditeenuseid kasutab rõhuv enamus inimestest. Meie kompanii pakub füüsilistele ja juriidilistele isikutele finantseerimist kliendi omanduses oleva kinnisvara tagatisel ja seda küllaltki madala aastaintressiga. Saadud raha võib kasutada mistahes vajaduste rahuldamiseks: remont, kinnisvara soetamine, äriprojektide finantseerimine jne. Kinnisvara tagatisel antakse laenu tähtajaga kuni 10 aastat, kui laenu kavatsetakse kasutada uue kinnisvara soetamiseks, siis laenu tagastamistähtaega pikendatakse kuni 15 aastani.

Kasutades hüpoteeklaenu, maksab klient, kes on soetatava kinnisvara omanik, edaspidi OMA eluaseme eest. See teenus võimaldab osta kinnisvara kohe, mitte aga pikaajalise rahakogumise tulemusena. Niisiis seisneb hüpoteeklaenu peamine eelis selles, et stabiilse sissetulekuga klient saab laenukohustusi tasudes olla seejuures juba isikliku elamispinna omanik.

Erinevalt pankadest, ei nõua E-LAEN krediteerimisotsuse langetamiseks oma klientidelt sissetulekute suurust kinnitavaid tõendeid. Juriidilistel isikutel ei ole vaja esitada finantsaruandluse dokumente. Laenuandmise otsus langetatakse 1 tunni jooksul. Lepingutasu võib tasuda pärast finantseeringu saamist. Minimaalne laenusumma on 2500 EUR.

Ajutiste makseraskuste esinemise korral võimaldab E-LAEN oma klientidele täielikku maksepuhkust kolme esimese kuu jooksul. Laenulepingu kestvuse jooksul on laenuvõtjal õigus pikendada põhisumma väljamaksmise tähtaega kuni 6 kuu võrra. Võimalus laenumaksete tasumise tähtaega pikendada võimaldab kliendil keskenduda makseraskusi tekitavate probleemide lahendamisele (näiteks tööotsimine, võla kättesaamine jne).

Meie kompanii poolt elluviidav finantseerimise kättesaadavus võimaldab rahuldada kõige erinevamaid vajadusi. Nii soovib iga transpordivahendit soetada sooviv inimene kasutada selleks kõige kiiremat ja mugavamat moodust. Autoostuks vajaliku summa puudumisel tuleb appi autoliising. Kompanii E-LAEN pakub tarbijatele, kes vajavad tarnspordivahendi soetamiseks rahalisi vahendeid, kasutada selleks autoliisingu teenuseid.

Auto soetamine järelmaksu või liisinguga on küllaltki levinud sõiduki soetamise moodus. Antud teenust on otstarbekas kasutada uue või kasutatud transpordivahendi ostusoovi korral, või siis vana auto uue vastu vahetamisel. Selle teenuse raames pakub kompanii järgmisi variante:
– kapitali(-liising)rent – neile, kes soovivad kasutada autot kaua ning soovivad saada pärast kõigi maksete tasumist selle omanikuks;
– kasutusõiguse rent (liising) – neile, kes soovivad kasutada autot ainult rendiperioodil ning tulevikuperspektiivis tahavad selle uue vastu välja vahetada;
– müük järelmaksuga.

Taotluse krediidi või liisingu saamiseks võivad teha kõik Eesti vabariigi territooriumil legaalselt viibivad isikud.

e-Laen.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga