KÖÖGIMÖÖBEL
main-articles, Mööbel, featured

KöögiART – Köögimööbli Tootja Tallinnas

Meie ettevõtte valmistatud köögimööbel on tehtud vastavalt kas Teie individuaalsele või meie eelnevalt kujundatud 3D projektile.

Meie ettevõte on valmis tegema Teie tulevase köögimööbli kohta 3D projekti ning valmistama seda vastavalt Teie projektile. Me aitame valida kööki nii tehnika kui ka tänapäevased köögisüsteemid. Paigaldame mööblit nii elu- kui ka kontoriruumidesse ning viime läbi kõik vajalikud ühendamised.

Kui tellite köögi valmistamise meie ettevõttelt on

  • köögimööbel kvaliteetne ja vastavalt Teie projektile,
  • köögiruumi kasutatud ratsionaalselt,
  • köögimööbel on mugav ja funktsionaalne, mis on väljatöötatud Teie vajadusi arvestades.

Selleks, et Te võiksite hinnata köökide eripära ja meie ettevõtte võimalusi, pakume Teile võimalust tutvuda meie töödega:

Meie valmistatud köögid:

 

Köögimööbel

 

Köögid

 

Köögiart

 

 

Meie ettevõte on töötanud välja nii oma stiili kui ka eripära. Me toodame köögimööblit nii kodu kui ka kontori tarbeks. Esemed valmistatakse tellija, aga samuti ka meie disainerite väljatöötatud eskiiside järgi.

Kogu KöögiArt mööbel eristub oma kvaliteedi, mugavuse, mööbli funktsionaalsuse, värvipaleti ja disaini poolest. Me oleme pidevalt kursis viimaste disainialaste lahendustega ning püüame õigel ajal uuendada tootmisbaasi. Kasutame trendikaid värvilahendusi, tänu millele võime leida kompromissi iga kliendiga ning pakkuda talle just seda, mis vastab tema soovidele.

Me anname suurima heameelega Teile kogu vajamineva informatsiooni, tootekataloogi ja valmisolevad eskiisid, mis aitavad kiiremini valida tulevast mööblit Teie unelmate kööki. Meil müügiprotsessis ei osale vahendajad, mistõttu saate meilt kõige soodsama hinnapakkumise.

Pöördudes meie poole, me garanteerime, et saate kvaliteetse köögimööbli

Tagame Teile individuaalse lähenemise ja koostöö spetsialistidega, kellel on aastatepikkune kogemus ning kes tegutsevad nii, et köök täidab 100% Teie ootusi.

Võtke meiega ühendust!

 

koogiart.ee
+372 5567 9588
maksim@koogiart.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga