köögimööbel
main-articles, Mööbel, featured

Ekspressmööbel – Kvaliteetne Köögimööbel

Kaasaegne individuaalselt kujundatud mööbel – kvaliteedi garantii

„Ekspress mööbel” on mööblifirma Tallinnas mis disainib ja toodab praktilist ja stiilset mööblit, mis sobib ideaalselt Teie toa kontseptsiooniga kokku. Meie ettevõttel on oma tootmistöökoda Lasnamäel. See on varustatud kaasaegse varustusega ning meie oma ala kogenud spetsialistid loovad köögigarnituuri ja muud mööblit ainult kõrgeima kvaliteediga, võttes arvesse Teie soove. Valikus on nii soodne mööbel mis sobib ideaalselt iga interjööriga kokku, kui ka luksuslikud, peenemad variandid.
Ettevõte toodab erinevat tüüpi mööblit nii kodu kui ka kontori otstarbeks. Meie valikus leidub erinevaid sisseehitatud ning korpusmööbli variante. Need on näiteks riidekapid, kontori-, elutoa-, esiku- ja köögimööbel.

Portfolios saate tutvuda meie juba valmis projektidega ning valida midagi oma maitse järgi. Pakume ka disaineri väljasõidu teenust objektile. Disainer abistab Teid mööbli stiili valimises, annab nõu ning leiab Teile parima lahenduse. Samuti teeme Teile paindliku hinnapakkumise, arvestades Teie finantsvõimalusi. Vajadusel pakume sobivamaid materjale et mitte üle maksta. Olemas ka järelmaksu võimalus. Võttes arvesse Teie soove ja siseruumi eripära, saame pakkuda kvaliteetset mööblit vastavalt individuaalselt kujundatud projektile.

Uuri välja millised köögid on meie poolt valmistatud.

Köögimööbli ja teiste siseruumi kujundatud esemete valmistamiseks kasutame ainult kvaliteetseid ja kaasaegseid materjale: MDF, EGGER, Luxe by Alvic. Kõik materjalid läbivad ranget kontrolli. Kompetentsed spetsialistid valmistavad mööblit keskmiselt 8-10 nädalaga. Meie kliendid saavad kätte toodet, mille kasutusiga on vähemalt 10 aastat garantiiajaga 2 aastat. Firma valmistatud köögimööbel ja muud siseruumi kujundatud esemed on sertifitseeritud ja läbinud kõike vajalikke ohutusuuringuid.
Mööbli tuuakse kohale tasuta Teile sobival ajal ning kokkupanemisega alustatakse samal päeval.

Võtke meiega ühendust!
ekspressmoobel.ee
+372 58 143 016
info@ekspressmoobel.ee
https://www.facebook.com/ekspressmoobel/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga