vannitoa ehitus
main-articles, Ehitus

Vannitubade Remont – Korall Pro

Vannituba – see on lõdvestumise, hubasuse, soojuse ja mugavuse pelgupaik. Just siin veemõnusid nautides, lemmikaroomidega, lahkuvad probleemid. Keha täitub peale väsitava päeva lõppu energia ja jõuga.

Vannitoa ehitus on piiritute võimalustega tänu kaasaegsetele tehnilistele uuendustele ja äärmiselt laiale viimistlusmaterjalide valikule. Parima tulemuse saamiseks tuleb läbi mõelda iga järgmine samm, et ruum vastaks kõikidele teie vajadustele.

Niisiis, meie meistrid:
1. Teevad kõik ettevalmistustööd: eemaldavad vanad plaadid, tasandavad kõik pinnad, eemaldavad vana kanalisatsioonisüsteemi, laiendavad ukseava, kui vaja.

2. Teevad professionaalselt kõik viimistlustööd: mistahes plaatide panek, sealhulgas mosaiik, kivi, marmor; lae paigaldus, uksepiitade paigaldus.

3. Tulevad kergesti toime sanitaartehniliste töödega: kanalisatsioonisüsteemi paigaldus, vanni või dušši, valamu, WC koos kõikide tarvikutega jne paigaldus. Vajadusel ühendame ka pesumasina.

4. Teevad kõik vajalikud elektritööd: lampide, valgustusseadmete, elektrikontaktide paigaldamine, põrandakütte paigaldamine.

5. Paigaldavad ventilatsioonisüsteemi.

6. Hoolitsevad vajalike tarvikute paigaldamise eest: kapp valamu kohal, peeglid, riiulid, ventilatsioonivõred, konksud rõivastele või käterätile ja muud väikesed, kuid vajalikud lisad.

7. Koristavad kogu ehitusprahi.

Korall Pro

Vannitoa remont  täislahendusena – pakume teenust alates ehitusmaterjalide kohaleveost..

Meie meistrid mõtlevad läbi ja aitavad ellu viia kõik detailideni. Hoolitsevad ka esteetilise külje eest, et muuta vannituba vastavalt teie maitsele ja anda talle täiesti uus välimus. Kõik tööd teostame kvaliteetselt ja õigeaegselt. Kogu protsessi vältel toetame kahepoolset sidet kliendiga, et saaksime õigeaegselt reageerida kliendi soovidele.

Kodulehel on online kalkulaator, mis aitab teil arvutada võimalikku vannitoa renoveerimise maksumust juba enne töö algust. See säästab ebameeldivatest üllatustest, mis võivad mõnikord tekkida koostöös hoolimatute töövõtjatega, kes hinda peale tööd muudavad.

Pärast remonti, mille teostasid meie spetsialistid, kingib vannituba teile senisest täiesti erinevaid, nauditavaid kogemusi!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga