metallitööd
Ehitus

Metallkonstruktsioonid Globen Metall

Metallitööde ettevõte «Globen Metall» pakub teraskonstruktsioonide valmistamist ja paigaldamist ehitusobjektidele ja muid teraskonstruktsioone. Tagame oma klientidele personaalse lähenemise ja alternatiivse insenertehnilise lahenduse.
Meie ettevõtte kvalifitseeritud spetsialistid viivad ellu projekte võttes arvesse kõiki soove ja kliendi nõudeid ning seda võimalikult kiirelt. Meie ettevõte on varustatud kaasaegse tootmisega, hea tehnilise baasiga ja professionaalse lähenemisega. Selle kõige kombinatsioon koos kõrgelt koolitatud töötajatega, võib oluliselt vähendada ehitus-ja paigaldustöödele kuluvat aega ja kulusid.
Atesteeritud spetsialistid teevad metallkonstruktsioonide paigaldust, kasutades õiget tehnoloogiat, vastavalt projekti dokumentatsioonile ja ehituse normatiividele.
Vastutav suhtumine töösse ja ettevõtte professionaalsed töötajad, on ettevõttele teeninud austuse ja tunnustuse meie klientidelt.Me väärtustame oma mainet ja meie kliente! Ehituse- ja montaažitööd on tehtud kooskõlas ehitusstandardite ja eeskirjadega. Kogu teraskonstruktsioonide valmistamise ja paigaldamise protsessi jälgib pidev kvaliteedikontroll, mis lubab kaotada vähimagi ebatäpsuse.

FINNDEKA OY

Paras kattoremontti kaveri.www.finndeka.fi

Metallkonstruktsioonide paigaldust teostavad professionaalsed, atesteeritud ehitusbrigaadid kogenud ja kvalifitseeritud spetsialistide järelvalve all.
Praegune olukord metallitööde turul muutub kiiresti. Paar aastat tagasi võis vaid unistada logistilistest terminalidest ja kontrollpunktidest ehituse tarbeks. Nüüd on need kõigis vajalikes kohtades. Üha enam ettevõtteid pööravad tähelepanu hoonete ehitamisel metallkonstruktsioonidele. Sellise laiaulatusliku levinud lahendusviisi tulemuseks on täiendavad kõrged nõudmised kvaliteedile ja ehituse kiirusele.
Enamik kõigist neist rangeist nõudeist on metallitöödele, mis on praegu levinud peaaegu kõigis valdkondades. Kui ehituse lahendus lähtub metallkonstruktsioonidest, siis ei alga see ehitusplatsil vaid projekteeritakse arvutis, kus arvestades kõiki tellimuse eripärasid luuakse ainulaadne hoone spetsialse tarkvara abil.

Möödub vaid paar nädalat ja suurepärane projekt, mida nägite ekraanil hakkab realiseeruma ehitusplatsil. Suhteliselt väikese ehitusajaga saab seda nimetada juba hooneks.

Globen Metall
Maagi 7,Maardu
Üldine e-post: info@globen.ee

http://globen.ee/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga