elektritööd
Ehitus

Elektritööd Helmot-E

Meie firma Helmot-E OÜ pakub elektri-ja nõrkvoolutööde montaaži, nende ühendamist võrku ja kogu võrgu hooldamist. Meie töölised omavad kõrget kvalifikatsiooni omal alal ja oleme kõrgelt hinnatud meie klientide seas. Viime läbi ja teostame elektriseadmete ühendamist, el.alajaamade paigaldamist/ühendamist, kõikvõimalike kaablite trassitöid, kilbiruumide ülesehitamist ja kõike seda koos tehnilise täitedokumentatsiooni kooskõlastamise- ning vormistamisega.
Enne tööde alustamist on teil võimalus saada meie kontorist nimekiri, vajaminevate materjalide kohta. Meil on võimalus teile tutvustada kaupa, mis on imporditud Hiinast, Euroopast, Jaapanist, SNG Liidu maadest ja Lähis-Idast. Meie firma tarnib vastavalt Teie poolt väljavalitud/tellitavad materjalid. Elektritööde montaaži uued meetodid võimaldavad väikeste tähtaegadega teostada ehitustööd. Vastavasisuliste konstruktiivsete programmidega, konkureerides teiste firmade kokkulepitud elektritöödes, võimaldavad meil teha koostööd rahvusvaheliste partneritega.
Elektritööd, mis on seotud kõrgete ohutusnormidega ehk: tootmises, lasteaedades/koolides ja teistes projektides, kus on vaja täiendavaid ettenähtud võimalusi elektrikommunikatsiooni teenindamiseks. Need võimalused lubavad ohutult ja kiiresti kõrvaldada mitmeid võrgu probleeme. On vaja teada seda fakti – meie võtame kogu vastutuse tehtud elektritööde osas kõikidel meiega seotud objektidel. Kaasaegne tehnika, töövahendid ja õppinud spetsialistid aitavad Teid elektritööde tegemisel ja hooldamisel elektrikommunikatsioonis. Meie praegused kliendid on usaldanud meie spetsialistele kõige uuemad arengud selles valdkonnas meile teha. Meie firma monteerijad teostavad montaaži töid, kasutades tolmuvaba tööriste. See töö meetod võimaldab elektrikommunikatsiooni montaaži/demontaaži teha aega kokku hoides koristamisele, ruumide ventileerimisele nendes ruumides kus tööd tehakse. Korrektne ja professionaalne lähenemine töö tegemisse, teebki Teie valiku meie kasuks, mis on maksimaalselt ligilähedane Teie soovidele ja nõudmistele. Kasutades meie firma teenuseid, hoiate kokku oma aega ja see tähendab ka Teie raha. Usaldage meie kogemust ja valige: kvaliteet, kompetentsus ja pühendumus, seda kõike leiate Te meie juurest. Huvitatuse korral eelpool nimetatud teenustele palume pöörduda aadressil http://helmot.ee/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga