tehnoülevaatus
Auto

Tee tehnoülevaatus BSN autos

On käes tehnoülevaatuse aeg? Me aitame teid sellega!
Ülevaatus on kohustuslik protseduur autodele, mille peavad läbima kõik sõidukite omanikud. Ometi küsitakse ikka milleks seda vaja on?
Proovime leida sellele vastuse:
Esiteks, õigeaegne tehnokontroll võimaldab sul olla kindel enda auto usaldusväärsuses. Nõustuge, see on seda väärt eriti meie teedel ja kui auto ei ole uus.

Teiseks on Eesti seadusandluse järgi vaja perioodilist registreeritud kontrolli. Kui ülevaatus pole õigeaegselt tehtud, siis ootab teid ees minimaalselt haldustrahv ja maksimaalselt sõiduvahendi kasutamise keeld.
Pani mõtlema?
Muretsemiseks pole põhjust. Tuleb lihtsalt hoolitseda enda auto eest. Sa armastad enda autot ja oled selle üle uhke? See ongi põhjus pöörata talle natuke tähelepanu. Tehnoülevaatus Jüris (Rae Vald, Harjuma) on kergest leitav. Kohelge enda autot nagu elusorganismi ning viige korrapäraselt rutiinsesse kontrolli. See on vajalik auto nõuetekohaseks töötamiseks, et saaksite usaldada enda transpordivahendit.
Kuhu pöörduda?
Kui soovite kiiresti läbida tehnoülevaatust, siis saame teid aidata. Meil on tehniline baas ülevaatuse tegemiseks olemas Tallinnas ja Jüris. Auto spetsiaalsemat seisukorda saab kontrollida juba teenindustes. Meil on kõik vajalikud seadmed, et kontrollida sõiduki töökõlblikkust.
Igaüks püüab leida hoolduse tegemiseks koha kodule või töökohale lähemal. Kui otsite kontrolli Tallinnas või Jüris, siis meie firma sobib teile ideaalselt. Lubame, et te ei pea seisma pikkades järjekordades, et oodata ülevaatust kuu aega. Me töötame kiiresti ja korrektselt.
Meilt saad:
• – asjakohast teavet enda sõiduki seisukorra kohta;
• – juhised sõiduki remondi ja hoolduse jaoks;
• – ja muidugi diagnostilise kaardi.
Hoolime Teie turvalisusest liikluses.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga