22.06.2021

TopLink põhiliseks suunaks on veebilehtede edendamine otsingumootorites külastatavuse ja müügi suurendamiseks.
Me tegeleme veebilehtede edendamisega alates 2007 aastast. Selle aja jooksul oleme arendanud tõhusa süsteemi kodulehtede optimeerimiseks ja edendamiseks top 10 positsioonile otsingumootoris Google, olles põhjalikult uurinud kõiki funktsioone ning tundes „võrku“. Täna oleme valmis väljakutseteks maksimaalse kvaliteediga igale kliendile. Toplink kasutab ainult läbi proovitud ja end tõestanud meetodeid veebilehe edendamiseks ning pidevalt otsib uusi edendamise viise efektiivseks internetiturunduseks.

Mõned aastad tagasi peeti peamiseks reklaamivahendiks nn „offline“ reklaami (nt teles, raadios, ajalehtedes). Iga ettevõte ei saanudki endale veebilehte lubada. Seega polnud ka veebilehtede edendamine internetis väga levinud. Täna koos tehnoloogia arenguga on interneti publik nii lai, et enamik kliente on juba ammu tulnud just internetist. Sellepärast tulebki keerata tavalise külastaja ressurss internetiturundusega ostjaks, asjatundlikult ja professionaalselt tehtud ning otsingumootoris edendatud veebilehega. Arvestades, et otsingumootorid on saanud muljetavaldava kaalu selle kasutajate teavitamises, omab otsingumootori optimeerimine eriti olulist rolli.

internetiturundusTeatavasti enamik, kes kasutavad sellist ressursi, kasutavad selleks peamisi otsingusüsteeme nagu Google ja Neti. Seejuures enamus neist peaaegu kunagi ei otsi teavet kaugemalt kui otsingutulemuste esilehelt. Selleks, et meelitada maksimaalselt suurt auditooriumit kliente peate tagama, et teie veebiressurss oleks kasutatud ehk otsingumootori otsitulemustes stabiilselt esilehel (TOP 10). Veebilehe edendamine on tegelikult süsteem omavahel seotud tegevustest – kodulehe optimeerimine ja edendamine, mis positsiooni parandandamiseks ressursi otsingutulemustes tehakse, et meelitada saidile võimalikult palju ostjaid. Kõikide nende ülesannetega saavad suurepäraselt hakkama meie spetsialistid.

Milleks veebilehe edendamine?

– Loomulikult ostjate huvi. Kõige paremini töötab see reklaam, mis on tajutav kasutajale, kui vajalik teave. Kui teie veebileht pole kõrgel kohal otsingumootori tulemustes on see selge näide nähtamatu olemisest. Efektiivse reklaami korral potentsiaalsed kliendid ise otsivad teie toote ja on valmis ostu sooritama.
– Kokkuhoid. Kui võrrelda hindu „offline“ reklaami ja seo vahel, on selge miks üha rohkem ettevõtete omanikud kasutavad internetireklaami teenuseid: madalama maksumusega hõlmatakse edendamisega väga laia sihtrühma.
Suurepärased võimalused analüüsiks. Tööriistade mitmekesisus võimaldab teil jälgida mitte ainult kvantitatiivseid muutusi nagu kasumit, vaid ka teie klientide vajadusi.
– Teie brändi usaldusväärsus. Veebisaidi edendamisega ei kasva mitte ainult tema reiting, vaid ka ettevõtte usaldusväärsus. Edendades ei suurenda te mitte ainult müüki, vaid loote oma imidžit.

Edendamise maksumus: iga veebilehte tuleb vaadelda eraldi. See sõltub päringute keerukusest, konkurentsi ulatusest ja muudest teguritest.
Tähtajad: 1. – 3. kuuni.

Toplink OÜ
Masina 22,Tallinn
Üldine e-post: info@toplink.ee

http://toplink.ee/

Lisa oma kommentaar


5 × kaks =

Auto varuosad – Alvadi

Parim valik Eestis, üle 170 000 autovaruosa! Iga sõiduauto omanik puutub pidevalt kokku probleemiga, mis on seotud oma neljarattalisele „sõbrale” […]

Autokool Atlanta

Kui tekkis arusaam, et juhiload on vajalikud, jääb üle vaid teha õige autokooli valik. Valiku tegemisel peab arvesse võtma mitut […]

Autokool Drive

Meie ülikiires elus on auto olemasolu saanud inimesele vajaduseks, mis võimaldab säästa aega. Parim viis liituda autojuht-amatööride seltsiga on teha […]