22.06.2021

Meie ettevõtte valmistatud köögimööbel on tehtud vastavalt kas Teie individuaalsele või meie eelnevalt kujundatud 3D projektile.

Meie ettevõte on valmis tegema Teie tulevase köögimööbli kohta 3D projekti ning valmistama seda vastavalt Teie projektile. Me aitame valida kööki nii tehnika kui ka tänapäevased köögisüsteemid. Paigaldame mööblit nii elu- kui ka kontoriruumidesse ning viime läbi kõik vajalikud ühendamised.

Kui tellite köögi valmistamise meie ettevõttelt on

  • köögimööbel kvaliteetne ja vastavalt Teie projektile,
  • köögiruumi kasutatud ratsionaalselt,
  • köögimööbel on mugav ja funktsionaalne, mis on väljatöötatud Teie vajadusi arvestades.

Selleks, et Te võiksite hinnata köökide eripära ja meie ettevõtte võimalusi, pakume Teile võimalust tutvuda meie töödega:

Meie valmistatud köögid:

Köögid

Köök (art. 23)

Valge köögimööbel

Köök (art. 18)

Köök punase lehega

Köök (art. 15)

Hele köögimööbel

Köök (art. 12)

Köök

Köök (art. 11)

Köögimööbel rohelisega klaagiga

Köök (art. 1)

Meie ettevõte on töötanud välja nii oma stiili kui ka eripära. Me toodame köögimööblit nii kodu kui ka kontori tarbeks. Esemed valmistatakse tellija, aga samuti ka meie disainerite väljatöötatud eskiiside järgi.

Kogu KöögiArt mööbel eristub oma kvaliteedi, mugavuse, mööbli funktsionaalsuse, värvipaleti ja disaini poolest. Me oleme pidevalt kursis viimaste disainialaste lahendustega ning püüame õigel ajal uuendada tootmisbaasi. Kasutame trendikaid värvilahendusi, tänu millele võime leida kompromissi iga kliendiga ning pakkuda talle just seda, mis vastab tema soovidele.

Me anname suurima heameelega Teile kogu vajamineva informatsiooni, tootekataloogi ja valmisolevad eskiisid, mis aitavad kiiremini valida tulevast mööblit Teie unelmate kööki. Meil müügiprotsessis ei osale vahendajad, mistõttu saate meilt kõige soodsama hinnapakkumise.

Pöördudes meie poole, me garanteerime, et saate kvaliteetse köögimööbli

Tagame Teile individuaalse lähenemise ja koostöö spetsialistidega, kellel on aastatepikkune kogemus ning kes tegutsevad nii, et köök täidab 100% Teie ootusi.

Võtke meiega ühendust! koogiart.ee
+372 5567 9588
maksim@koogiart.ee

Lisa oma kommentaar


üheksa + 5 =

Auto varuosad – Alvadi

Parim valik Eestis, üle 170 000 autovaruosa! Iga sõiduauto omanik puutub pidevalt kokku probleemiga, mis on seotud oma neljarattalisele „sõbrale” […]

Autokool Atlanta

Kui tekkis arusaam, et juhiload on vajalikud, jääb üle vaid teha õige autokooli valik. Valiku tegemisel peab arvesse võtma mitut […]

Autokool Drive

Meie ülikiires elus on auto olemasolu saanud inimesele vajaduseks, mis võimaldab säästa aega. Parim viis liituda autojuht-amatööride seltsiga on teha […]