22.06.2021

Kaasaegsete plastakende kasutamise aeg on piisavalt suur, kuid need vajavad korrektset hooldust, et nende kasutamise periood oleks veel pikem! Ainult kvaliteetne ja professionaalne remont võib pikendada Teie akende eluiga.

Kui olete märganud, et Teie uued plastaknad enam ei tööta korralikult, siis on Teil vaja pöörduda akna remontimis- ja reguleerimismeistrite poole. AknaAbi meistrid saavad hakkama igasuguste raskete ja keeruliste ülesannetega, nad teevad oma tööd tõhusalt ja kiiresti, kasutades kaasaegseid materjale ja tööriistu. Meie töötajatel on olemas väärtuslik töökogemus, mis aitab neil hakkama saama isegi kõige raskemate vigadega.

Tänapäeval pole uute akende paigaldamine nii oluline kui nende hooldamine. Odavam on teha aknahooldust õigel ajal, kui tellida uue plastakna paigaldamine. Seetõttu tagab akende hooldus efektiivsuse seniks kuni keegi leiab väärilise alternatiivi plastakendele. Kahjuks paljud inimesed arvavad, et kui nad on saanud plastaknad paigaldatud, siis on neile garanteeritud mugavus pikema aja jooksul, kuid see ei ole päris nii. On vaja õigeaegselt teha samme, mis aitavad akendel funktsioneerida neile ettenähtud viisil. Akende remont võib olla vajalik vältimatutel põhjustel nagu hoolduseeskirjade mittejälgimine, erinevad mehaanilised kahjustused, samuti ebaõige kasutamine tervikuna.

Meie professionaalid saavad likvideerida kondensatsiooni ja hallituse ning ennetada jäätumise tekkimist. Nad aitavad ka sel juhul, kui ebakorrektsete tarvikute paigaldamise pärast aken ei sulgu või määrimata lukkude tõttu sulguvad aknad suure raskusega ja mitte lõpuni.

AknaAbi eksperdid aitavad likvideerida mitmesuguseid häireid ja defekte, samuti võivad paigaldada lisafunktsioone Teie enda mugavuseks. Parandatud plastaknad garanteerivad tänava tolmu liigipääsu vähenemise ja tänava müra vähenemise , soojapidavuse talvel ning kena välimuse.

Aknaremont OÜ

Oleme avatud: 9-16

Mob.(eesti ja vene): (+372) 52 57 590
Mob.(vene): (+372) 52 36 119

E-mail: info@aknaabi.ee

http://aknaabi.ee/

Lisa oma kommentaar


− viis = 3

Auto varuosad – Alvadi

Parim valik Eestis, üle 170 000 autovaruosa! Iga sõiduauto omanik puutub pidevalt kokku probleemiga, mis on seotud oma neljarattalisele „sõbrale” […]

Autokool Atlanta

Kui tekkis arusaam, et juhiload on vajalikud, jääb üle vaid teha õige autokooli valik. Valiku tegemisel peab arvesse võtma mitut […]

Autokool Drive

Meie ülikiires elus on auto olemasolu saanud inimesele vajaduseks, mis võimaldab säästa aega. Parim viis liituda autojuht-amatööride seltsiga on teha […]