22.06.2021

findeco pinglaed

Pinglagede eelised

Kõikidel pinglagede tüüpidel on ilmseid eeliseid:

  • paigaldamise operatiivsus;
  • suurepärased esteetilised omadused;
  • kindel kaitse ruumides vee lekke eest;
  • võimalus paigutada lae taha ventilatsioonisüsteem või tulekahjuandurid;
  • kõik vajalikud ühendused on peidetud lae alla;
  • kõrge tulekahju kindlus;
  • lihtne eemaldada, vajadusel tuleb kate lihtsalt eemaldada kergelt ilma suure tolmutamiseta.

Vali oma pinglagi meie kodulehel!

Erinevat liiki lagedel on ka individuaalsed näitajad.

pinglagi

Läikiv pinglagi


Läikega laed

takistab niiskuse ja kondensi kogunemist pinnale, lisaks on nad erksad, pind on rohkem värvikas. Peegelläige võib muuta ruumi visuaalselt suuremaks ja laiemaks.

Mattpinnaga laed

püsiva värviga, ei tuhmu, ei pimesta peegelduva päikesevalgusega ja kunstliku valgustusega. Sellised laed võimaldavad teostada kõiki ideid, mis olid planeeritud ruumikujunduses.

Satiinkattega laed

paigaldusel vajalikud kinnitused on selle laega märkamatud ja pind on pärlmutter läikega.

Kinnitusteta laed

näeb välja kui täiuslikult pahteldatud pinnaga lagi kinnituste puudumise tõttu, kinnitatud keevisliidetega. Praktiline ja kergesti puhastatav.

Valikute mitmekesisus teeb silme eest kirjuks, kuid lõpuks leiab iga tarbija just sellise pinglae, mis on õige just konkreetsel eesmärgil.

Pinglaed on ilusad

Teie käes on palju erinevaid võimalusi enda lae disainimisel. Ainult teie kujutlusvõime on takistus, mis piirab valikut. Teie soovil võivad laes olla tähed või isegi pilt terve lae ulatuses. Pinglagi sobib igasse ruumi.

Pinglaed on praktilised

Praktilisus on alati hinnas ja meie pakkumine vastab täielikult sellele nõudele. Kõik mis vaja on vaid aeg-ajalt lage pehme käsnaga pühkida. Määrdumise korral, saab neid kergesti eemaldada ja tavalise klaaspuhastusvahendiga pesta. Ei tekita allergiat ega levita ruumi kahjulikke aineid. Pinglagi talub kuni 100 liitrit vett ruutmeetri kohta, nii et kui naabrid ülevalt su üle ujutavad, teie laega ei juhtu ülemäära midagi. Teil on vaja ainult pöörduda spetsialistide poole et nad vee eemaldaks ja taastaksid lae algsel kujul.

Fashion Indecor OÜ

Telefon: (+372) 68 755 65

Fax: (+372) 68 755 64

GSM 1:(+372) 53 415 333

GSM 2:(+372) 53 544 335

E-Mail: info@findeco.ee

Skype: fashion.indecor.ou

Tööaeg:

E-R 10.00 – 18.00

L 10.00 – 14.00

P- suletud

Lisa oma kommentaar


1 + = viis

Auto varuosad – Alvadi

Parim valik Eestis, üle 170 000 autovaruosa! Iga sõiduauto omanik puutub pidevalt kokku probleemiga, mis on seotud oma neljarattalisele „sõbrale” […]

Autokool Atlanta

Kui tekkis arusaam, et juhiload on vajalikud, jääb üle vaid teha õige autokooli valik. Valiku tegemisel peab arvesse võtma mitut […]

Autokool Drive

Meie ülikiires elus on auto olemasolu saanud inimesele vajaduseks, mis võimaldab säästa aega. Parim viis liituda autojuht-amatööride seltsiga on teha […]